דף הבית >> איתור נזילות
 

איתור נזילות 
בדיקת איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית מתקדמת
מחיר מעולה
 
 

סובלים מנזילות? אסף יריב אינסטלטורים מתמחים
 
א.י אינסטלציה מזמינה אתכם לשים קץ לנזילות ולפתור את הבעיות בצנרת במהירות, ביעילות ועם מינימום נזקים לבית שלכם. חברתנו מעניקה שירותי אינסטלציה וביניהם שירותי איתור נזילות באמצעות ציוד חדיש ומתקדם, ותשמח להעניק גם לכם את שירותיה המקצועיים.
 

איתור נזילות – רק עם א.י אינסטלציה

אם כתמי רטיבות מכערים את קירות ביתכם, אם הצנרת שלכם עושה לכם בעיות, או אם חשבון המים שלכם טפח, אך צריכת המים שלכם לא השתנתה, סביר להניח שאתם סובלים מנזילה בצנרת. אך לפני שתזמינו אינסטלטור חובב שיתחיל לשבור את קירות ביתכם ללא הבחנה, פנו קודם לחברת אינסטלטורים א.י אינסטלציה.
 
חברתנו מתמחה באיתור נזילות מים בצנרת הביתית באמצעות מצלמה תרמית, ומחויבת לשירות מהיר, יעיל ונטול נזקים מיותרים לבית שלכם. בלי חורים מיותרים בקיר, בלי מאמץ פיזי מיותר, בלי שיטת הניסוי והטעייה ובלי לפשוט את הרגל.

מקצוענים באיתור נזילות

חברת א.י אינסטלציה מזמינה אתכם להיכנס לעידן חדש בתחום איתור הנזילות. הודות לציוד המתקדם שברשותנו, מלאכת איתור נזילות מים מעולם לא היתה קלה יותר. המצלמה התרמית, המבוססת על קרינת אינפרא-אדום, מסוגלת לזהות את הטמפרטורה של כל אובייקט שהיא מצלמת.
צילום קיר, תקרה או רצפה שבהם אתם סבורים שיש נזילה, יאפשר לקבל תמונה הממפה את האזורים החמים והקרים. הצבעים ה"חמים" (אדום, כתום וצהוב) מעידים על טמפרטורת גבוהות, ואילו הצבעים ה"קרים" (כחול, סגול וירוק) מעידים על טמפרטורות נמוכות – שם בדרך כלל נמצא מוקד הרטיבות ומקור הנזילה.
 
באמצעות המצלמה התרמית אנו יכולים לדעת בקלות, במהירות וללא מאמץ היכן נמצאת הנזילה בצנרת החבויה בקירות ביתכם. בהתאם לתמונה המתקבלת נדע בדיוק היכן לפעור את החור בקיר ונתקן את הצנרת בלי שום בעיה. אנחנו כאן בשבילכם
חברת א.י אינסטלציה מזמינה אתכם ליהנות משירותי אינסטלציה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אם גם אתם סובלים מנזילה מהצנרת, כל שנחוץ הוא טלפון אחד, ואנחנו נהיה אצלכם תוך שעתיים ממועד הקריאה. עבור מקרי חירום אנו גם מעניקים שירותי אינסטלטור S.O.S 24 שעות ביממה. צרו עמנו קשר ונשמח להעניק גם לכם שירותי איתור נזילות מקצועיים, מהירים ובלי נזקים מיותרים.
 
בכל הארץ