פתיחת סתימה בכיור

 שוב הכיור נסתם ושום דבר לא עוזר? נמאס לכם לבזבז אנרגיות על פתיחת סתימה בכיור?
 יש לנו פתרון מעולה בשבילכם!
 
פתיחת סתימה בכיור יכול להיות מסובך למדי. לא תמיד פומפה, משחולת או נוזל לפתיחת סתימות עוזרים באופן יעיל. לפעמים אפילו אין לכם בבית את הציוד הנדרש על מנת לפתוח סתימה בכיור. לפעמים הסתימה מפתיעה אתכם בשעות שבהן אין חנויות פתוחות, או שהן מרוחקות מאוד מכם. ובכן, לא צריכים להילחץ. חברת אסף יריב אינסטלטורים בצפון מעניקה שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ואנחנו כבר בדרך אליכם.
 
 
 למה הכיור נסתם?
 
הכיור עלול להיסתם בגלל כל מיני סיבות:
 
·         שערות שהצטברו לאורך הזמן, בעיקר אם מדובר בכיור של חדר הרחצה
·         שומנים של כל מיני מאכלים
·         קליפות של ירקות ופירות
·         פירורים של מוצרי מזון
·         אבנים שנסחפו בצנרת
·         ועוד
 
מהם הפתרונות הקיימים?
מאחר ופעולת פתיחת סתימה בכיור הפכה להיות עניין שגרתי, מיטב המוחות ניסו להמציא עזרים שיקלו על תהליך זה. כך למשל, כדי לפתוח סתימה בכיור, ניתן להשתמש בפומפה. העניין הוא שהסתימה צריכה להיות קרוב לפתח הניקוז על מנת שכוח הוואקום אכן יצליח לשחרר אותה. משחולת אמנם מיועדת לעזור בפתיחת סתימה עמוקה יותר, אבל גם היא לא תמיד מספיק ארוכה. נוזל לפתיחת סתימות אמנם יכול לסייע במקרה כזה, אבל אסור לשכוח שמדובר בחומר כימי שעלול לפגוע בצנרת שלכם במידה והיא ישנה או חלודה. חומר זה מסוכן גם לבריאותכם, ויש להיזהר שלא לשאוף אותו ובכל מקרה חשוב לעבוד עם כפפות.
 
כנסו לדף פתיחת סתימות וצפו בסרטון שיעזור לכם להתמודד עם הסתימה בעצמכם!
 
 

פתיחת סתימה בכיור באופן יעיל, מהיר ומבלי לסכן את בריאותכם

 
אם הכיור שלכם נסתם – יש מה לעשות. אפשר להתקשר לחברת אסף יריב, אשר מציעה לכם שירות לאורך כל שעות היום. הרבה יותר פשוט, קל ונוח להזמין אינסטלטורים מיומנים שידעו לאתר את הסתימה ולפתוח אותה בקלות. כך, לא רק שהכיור יחזור לתפקודו התקין במהירות ולא תצטרכו לסכן את עצמכם, אלא גם תחסכו במאמץ.
 
אז אם הכיור שלכם נסתם, אל תתלבטו. פשוט התקשרו!
 
 
בכל הארץ